Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-1
Gotowy
Erwan Le Guisquet
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Iuri Santos MORI DOJO LAUSANNE Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1
Gotowy
Erisson Dos Santos
Tone Up C&F
Christian De Pierro Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-1
Gotowy
Jérémie Kipfer
Kimura Europe
Wygrana na punkty - 05:00
Ternat Loïc KARKARÁ BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-5
Gotowy
Alexandre Vicente
Igor Araujo Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Unknown User Carlson Gracie Zurich
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1
Gotowy
Joao Pereira
Athletic Fight Team - Fight Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:04
Alfio Petronio Tone Up C&F
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-2
Gotowy
Erwan Le Guisquet
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:26
Andrea Collovà Kimura Europe
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -58,5 kg (Light feather)
(Day 1)
1-5
Gotowy
Valentin Moulin
Tone Up C&F
Mikhail Smirnov Kimura Norway Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
2
Gotowy
Pablo Koerfer
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Memet Zulfikar Bjj4life
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2
Gotowy
Clément Perrard
Lost Breed BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Christian Mathis Joker JiuJitsu Bern
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3
Gotowy
Kevin Do Vale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Juan Oppliger Macias Alvorada Jiu-Jitsu Bern
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-3
Gotowy
Malik Bezouane
Jaypee Gym
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Wissam Sidommou ULTIMATE JIU-JITSU ACADEMY
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Christian Mathis
Joker JiuJitsu Bern
Kamil Wojdak Carlson Gracie Austria Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Christian Mathis
Joker JiuJitsu Bern
Joao Pereira Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
6
Gotowy
Alfio Petronio
Tone Up C&F
Kamil Wojdak Carlson Gracie Austria Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Gotowy
Christian Mathis
Joker JiuJitsu Bern
Alfio Petronio Tone Up C&F Wygrana walkowerem
Male Gi / Brown/ Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-6
Gotowy
David-Tonatiuh CROL
Academie Pythagore
Wygrana na punkty - 05:00
Muriel Ribeiro UMB TOP TEAM BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4
Gotowy
Edon Selimi
FMATC BJJ
Fábio Pereira KARKARÁ BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
1-6
Gotowy
Anna Gres
Tone Up C&F
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Lara Musella-Sorribas Athletic Fight Team - Fight Sports
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-3
Gotowy
Andrea Collovà
Kimura Europe
Iuri Santos MORI DOJO LAUSANNE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Male Gi / Brown/ Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-7
Gotowy
David-Tonatiuh CROL
Academie Pythagore
Catalin Safta Fight Factory Lausanne Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:21
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-7
Gotowy
Pablo Wirz
ICON JIU JITSU TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Kushtrim Salihi Fight Sports - Ruckus JJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5
Gotowy
Paul Elwischger
Carlson Gracie Austria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Maxime Buttet KARKARÁ BJJ
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
8
Gotowy
Edoardo Corna
Kimura Europe
Norine Bekkal Cloud Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5
Gotowy
Clément Perrard
Lost Breed BJJ
Joao Pereira Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-8
Gotowy
Kevin Meneses Ferreira
Bjj4life
Wygrana na punkty - 05:00
Luca Testa JJB Yverdon
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6
Gotowy
Juan Oppliger Macias
Alvorada Jiu-Jitsu Bern
Edon Selimi FMATC BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Brown/ Black / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Gotowy
Catalin Safta
Fight Factory Lausanne
Wygrana na punkty - 05:00
Muriel Ribeiro UMB TOP TEAM BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-9
Gotowy
Loic Mennet
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Raphaël Vuignier Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4
Gotowy
Kamil Wojdak
Carlson Gracie Austria
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Clément Perrard Lost Breed BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8
Gotowy
Maxime Buttet
KARKARÁ BJJ
Vito Ciprietti Igor Araujo Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-10
Gotowy
Kushtrim Salihi
Fight Sports - Ruckus JJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Kevin Meneses Ferreira Bjj4life
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-11
Gotowy
Luca Testa
JJB Yverdon
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Loic Mennet ICON JIU JITSU TEAM SUISSE