Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
26
Gotowy
Christian Mathis
Joker JiuJitsu Bern
Clément Perrard Lost Breed BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Special
(Day 1)
2-33
Gotowy
Nicolas Parets
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 03:00
Fynn Thiebach Carlson Gracie Zurich
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
29
Gotowy
Elliot Levy
LMNT JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Joao Pereira Athletic Fight Team - Fight Sports
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-40
Gotowy
Lyam Soler
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Nicolas Poprawski Carlson Gracie Zurich
Special 6-7
(Day 1)
2-36
Gotowy
Nolan Musto Custodio
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 02:00
Leandro Arena Carlson Gracie Zurich
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
Gotowy
Roman Hlinka
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Pang Louis LMNT JIU-JITSU Wygrana walkowerem
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
Gotowy
Maxime Buttet
KARKARÁ BJJ
Wygrana walkowerem - 00:01
Roman Hlinka Jiu-Jitsu Academy Worblental
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
Gotowy
Roman Hlinka
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Erwan Le Guisquet ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrana walkowerem
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
Gotowy
Joao Pereira
Athletic Fight Team - Fight Sports
Wygrana walkowerem
Christian Mathis Joker JiuJitsu Bern
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
Gotowy
Andrea Collovà
Kimura Europe
Wygrana walkowerem
Christian Mathis Joker JiuJitsu Bern
special 8-9-10
(Day 1)
1-41
Gotowy
Liam Seidel
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Philip Hart Carlson Gracie Zurich
Special
(Day 1)
2-34
Gotowy
Fynn Thiebach
Carlson Gracie Zurich
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:03
Giovanni Galletti Carlson Gracie Zurich
Special 6-7
(Day 1)
2-37
Gotowy
Otto Rosenmeyer
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Nolan Musto Custodio Carlson Gracie Zurich
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
28
Gotowy
Clément Perrard
Lost Breed BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Andrea Collovà Kimura Europe
special 8-9-10
(Day 1)
1-42
Gotowy
Liam Seidel
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 03:00
Kaya Hardmeier Carlson Gracie Zurich
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
31
Gotowy
Marc Beer
Lost Breed BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:31
Anthony Bronchain Jaypee Gym
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
Gotowy
Jérémy Gianluca Bieri
Masters of the Universe
Unknown User Carlson Gracie Zurich Wygrana walkowerem
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
Gotowy
Patrick Stubi
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Wygrana walkowerem
Unknown User Carlson Gracie Zurich
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
Gotowy
Unknown User
Carlson Gracie Zurich
Malik Bezouane Jaypee Gym Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
32
Gotowy
Fabien Arlanda
Bjj4life
Marius Staub BJJ LAB ZÜRICH Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
NOGI - Men +18 years / Intermediate / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
31
Gotowy
Patrick Stubi
ICON JIU JITSU TEAM SUISSE
Malik Bezouane Jaypee Gym Wygrana walkowerem
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
30
Gotowy
Fitim Salihi
Fight Sports - Ruckus JJ
Lorenzo Graber Jiu-Jitsu Academy Worblental Wygrana na punkty - 05:00
Special 6-5
(Day 1)
1-43
Gotowy
Milosh Werren
Carlson Gracie Zurich
Wygrana na punkty - 02:00
Santiago Rudon-Cervantes Carlson Gracie Zurich
NOGI - Female (+18 yr) / Intermediate / +60,0 kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Claire Stéphanie Bof
Jaypee Gym
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Jasmine Pierce Frota Academy
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
34
Gotowy
Marius Staub
BJJ LAB ZÜRICH
Marc Beer Lost Breed BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Special 6-5
(Day 1)
1-47
Gotowy
Milosh Werren
Carlson Gracie Zurich
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Emil Niederer Carlson Gracie Zurich
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Day 1)
35
Gotowy
Fabien Arlanda
Bjj4life
Wygrana walkowerem
Anthony Bronchain Jaypee Gym
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -65.0 kg
(Day 1)
33
Gotowy
Abolfazl Soltani
Athletic Fight Team - Fight Sports
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Gilmar Trujillo Athletic Fight Team - Fight Sports
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
2-41
Gotowy
Silas SEEBERGER
Martial Sports Science Academy
Elia Wäfler Bjj4life Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
NOGI - Men +18 years / Professional / Adults / -76.9 kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Chris Crawford
Martial Sports Science Academy
David-Tonatiuh CROL Academie Pythagore Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -65.0 kg
(Day 1)
36
Gotowy
Antoine Pache
SUISSE
Vivien Mottet LMNT JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
NOGI - Men +18 years / Beginner / Adults / -87,9 kg
(Day 1)
32
Gotowy
Paul Hipwell
Kimura Europe
Wygrana na punkty - 05:00
Cyrril Portmann Athletic Fight Team - Fight Sports