Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3
Gotowy
Alfio Petronio
Tone Up C&F
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Clément Perrard Lost Breed BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
9
Gotowy
Fitim Salihi
Fight Sports - Ruckus JJ
Elia Jacob Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
10
Gotowy
Kevin Do Vale
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Edon Selimi FMATC BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
7
Gotowy
Joao Pereira
Athletic Fight Team - Fight Sports
Wygrana na punkty - 05:00
Kamil Wojdak Carlson Gracie Austria
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
7
Gotowy
Fábio Pereira
KARKARÁ BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Paul Elwischger Carlson Gracie Austria
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-13
Gotowy
Pablo Wirz
ICON JIU JITSU TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Kevin Meneses Ferreira Bjj4life
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-14
Gotowy
Kushtrim Salihi
Fight Sports - Ruckus JJ
Luca Testa JJB Yverdon Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
11
Gotowy
Vito Ciprietti
Igor Araujo Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Fitim Salihi Fight Sports - Ruckus JJ
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
9
Gotowy
Federico Ferrara
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Abolfazl Soltani Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-16
Gotowy
Kevin Meneses Ferreira
Bjj4life
Loic Mennet ICON JIU JITSU TEAM SUISSE Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-17
Gotowy
Luca Testa
JJB Yverdon
Raphaël Vuignier Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
23
Gotowy
Ryan Blanck
FMATC BJJ
Elia Wäfler Bjj4life Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Gotowy
Norine Bekkal
Cloud Jiu Jitsu
Federico Ferrara Jiu-Jitsu Academy Worblental Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
12
Gotowy
Kevin Do Vale
Elia Jacob Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-19
Gotowy
Pablo Wirz
ICON JIU JITSU TEAM
Raphaël Vuignier Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Purple / Adult / +76 kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Alexis Eischen
Igor Araujo Team
Alexandre Vicente Igor Araujo Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
14
Gotowy
Roman Hlinka
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Vincent Chevrier swiss bushido academy
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
13
Gotowy
Juan Oppliger Macias
Alvorada Jiu-Jitsu Bern
Fábio Pereira KARKARÁ BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Purple / Adult / +76 kg
(Day 1)
2-10
Gotowy
Alexis Eischen
Igor Araujo Team
Unknown User Carlson Gracie Zurich Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-21
Gotowy
Lorenzo Graber
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Tenzin Lama KIMURA NOVA UNI?O SWITZERLAND Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
14
Gotowy
Edon Selimi
FMATC BJJ
Paul Elwischger Carlson Gracie Austria Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
13
Gotowy
Elia Wäfler
Bjj4life
Wygrana na punkty - 05:00
Leand Kajtazaj PSLPB CICERO COSTHA
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-24
Gotowy
José Fazioli
Kimura Europe
Gianni Trovato Carlson Gracie Austria Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
12
Gotowy
Ryan Blanck
FMATC BJJ
Gilmar Trujillo Athletic Fight Team - Fight Sports Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-22
Gotowy
Lorenzo Graber
Jiu-Jitsu Academy Worblental
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Roman Sojic JJB Yverdon
Male Absolute Gi / Purple / Adult / +76 kg
(Day 1)
2-11
Gotowy
Unknown User
Carlson Gracie Zurich
Alexandre Vicente Igor Araujo Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-25
Gotowy
José Fazioli
Kimura Europe
Wygrana na punkty - 05:00
Valerio Vescovi Kimura Europe
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
16
Gotowy
Maxime Buttet
KARKARÁ BJJ
Fitim Salihi Fight Sports - Ruckus JJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
17
Gotowy
Vincent Chevrier
swiss bushido academy
Vincent Vaudroz FMATC BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-23
Gotowy
Roman Sojic
JJB Yverdon
Tenzin Lama KIMURA NOVA UNI?O SWITZERLAND Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
17
Gotowy
Vito Ciprietti
Igor Araujo Team
Wygrana na punkty - 05:00
Elia Jacob Athletic Fight Team - Fight Sports
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
15
Gotowy
Gilmar Trujillo
Athletic Fight Team - Fight Sports
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:55
Elia Wäfler Bjj4life