Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1
Закінчено
Jose Sanchez
ASSOCIACION ARANHA
Roger Dominguez Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Won by Submission - 03:23
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -84,3 kg (Heavy)
(Day 1)
1-1
Закінчено
Alex Yang Ji
CEM Badalona
Juan Ignacio Maccio GRACIE BARRA BARCELONA Won by points - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
1
Закінчено
Martín Pacheco
CICERO COSTHA EUROPE
Won by points - 05:00
Johan Sebastián Grisales Salazar MATHIAS RIBEIRO TEAM
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-1
Закінчено
Iu Cortés
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Won by Submission - 03:00
Renzo Rico Gullo Jiu-jítsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2
Закінчено
Oriol Feliu Juárez
AOC Terrassa
Won by Submission - 02:26
Álvaro Zamora
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
2-2
Закінчено
Daniel Lanzoni
TEMPLUM BCN
Oriol Perez Perez Gracie Garraf Won by Submission - 00:32
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Day 1)
1-2
Закінчено
Ariana Castillo
BFIT JIU-JITSU TEAM
Won by Submission - 02:24
Agostina Servetto CICERO COSTHA EUROPE
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-3
Закінчено
Alex Quispe
TEMPLUM BCN
Won by Decision - 02:50
Álvaro Sandoval TEMPLUM BCN
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2
Закінчено
Kevin Romero
LOYALTY BJJ VILA-SECA
Won by points - 05:00
Gonzalo San Miguel TEMPLUM BCN
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Day 1)
2-3
Закінчено
Cristina Coca Fraile
El Club de la Lucha Barcelona
Ana Arboleda TEMPLUM BCN Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
7
Закінчено
Ricardo Nicolas Mayor
TEMPLUM BCN
Won by points - 05:00
Victor Taveras Paredes BFIT JIU-JITSU TEAM
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-4
Закінчено
Noham TAPATI
Academie Pythagore
Joan Abad AA jiujitsu Won by Submission - 00:47
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3
Закінчено
Juan Pazmino Betancourt
El Club de la Lucha Barcelona
Diego Pérez Andreu Valles Jiu Jitsu Won by Decision - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3
Закінчено
Oriol Feliu Juárez
AOC Terrassa
Roger Dominguez Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Won by Submission - 01:44
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-6
Закінчено
Israel Nin De Cardona
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Won by points - 05:00
Brandon Borrás Heije FOCUS JIU JITSU
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-6
Закінчено
Ruben Fuentes Jimenez
CICERO COSTHA EUROPE
LUIS SALAZAR ASSOCIACION ARANHA Won by Submission - 01:58
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
4
Закінчено
Álvaro Zamora
Jose Sanchez ASSOCIACION ARANHA Won by Submission - 01:30
Female Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light)
(Day 1)
6
Закінчено
Yanira Mora
GRACIE BARRA BARCELONA
Stephanie Deschuyteneer CICERO COSTHA EUROPE Won by Submission - 02:42
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
Закінчено
Ricardo Nicolas Mayor
TEMPLUM BCN
Won by Walkover
Mihai ANGHELESCU TEMPLUM BCN
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5
Закінчено
Roger Dominguez
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Won by Submission - 01:53
Álvaro Zamora
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
Закінчено
Noham TAPATI
Academie Pythagore
Deivid Días Dos Santos Reinaldo Ribeiro Team Won by Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
6
Закінчено
Oriol Feliu Juárez
AOC Terrassa
Jose Sanchez ASSOCIACION ARANHA Won by Submission - 00:25
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4
Закінчено
Juan Pazmino Betancourt
El Club de la Lucha Barcelona
Daniel Guerrero Lucas Gracie Garraf Won by Submission - 00:38
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-4
Закінчено
Alex Quispe
TEMPLUM BCN
Thiago Ryan Marques GFTEAM Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
7
Закінчено
Ivan Cuadrado
Gracie Garraf
Johannes Antunes TEMPLUM BCN Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
8
Закінчено
Mihai ANGHELESCU
TEMPLUM BCN
Won by Disqualification (disqualification) - 01:07
Victor Taveras Paredes BFIT JIU-JITSU TEAM
Male Gi / Purple / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
2-5
Закінчено
Deivid Días Dos Santos
Reinaldo Ribeiro Team
Joan Abad AA jiujitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-7
Закінчено
Ruben Fuentes Jimenez
CICERO COSTHA EUROPE
Won by Submission - 00:34
Albert Pujol AA jiujitsu
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-5
Закінчено
Thiago Ryan Marques
GFTEAM
Won by Submission - 02:11
Álvaro Sandoval TEMPLUM BCN
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
2-7
Закінчено
Israel Nin De Cardona
REINALDO RIBEIRO TEAM BJJ ASSOCIATION
Benet Oriol Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team Won by Submission - 02:17
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
5
Закінчено
Daniel Guerrero Lucas
Gracie Garraf
Won by Submission - 02:56
Diego Pérez Andreu Valles Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
1-8
Закінчено
Albert Pujol
AA jiujitsu
LUIS SALAZAR ASSOCIACION ARANHA Won by Submission - 03:01