Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
1
Završeno
Gabriel Aissi
Team Kaishin HQ
Odin Wouters Sportvision HoneyBadgers Pobedio Završnicom - 04:55
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-2
Završeno
Said Keteldijk
TEAM AGUA
Ehsan Zahedi UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1
Završeno
Saber Arbabe
C.E.N.S. ACADEMY
Dario Provost Stark Gent BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-1
Završeno
Stefano Van Dam
TEAM AGUA
Bram Van Bakel Team UCT Pobedio Završnicom - 04:40
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
2
Završeno
Eli Rongen
Team Babytank Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:27
Thomas Luxardo Sportvision HoneyBadgers
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-2
Završeno
Daniel Hancock
Focus JJ Netherlands
Pobeda po poenima - 05:00
Dave Da Silveira Bouwman Team DFC
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2
Završeno
Bart Dubbeldam
Haven BJJ
Pobedio Završnicom - 00:54
Abdullah Keteldijk TEAM AGUA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-3
Završeno
Jai Vellala Wilson
TEAM AGUA
Pobedio Završnicom - 03:09
Andrew Heath Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-1
Završeno
Mohammed Hamza
Focus JJ Netherlands
Bilgekaan Kocaslan Bad Boys Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-7
Završeno
Yasmine Najja
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Merel Van Leeuwen Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam Pobedio Završnicom - 00:53
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3
Završeno
Dimitri Maghioros Garcia
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Ilias Boulaich Resistencia jiu-jitsu Internacional Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
4
Završeno
Kamen Yanev
Apex Jiu-Jitsu
Maurice Weenink Team Kaishin HQ Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
4
Završeno
Dario Provost
Stark Gent BJJ
Bart Dubbeldam Haven BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-4
Završeno
Bram Van Bakel
Team UCT
Pobeda po poenima - 05:00
Daniel Hancock Focus JJ Netherlands
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
8
Završeno
Jason Hoflack
Aranha Belgium
Emilian Wowra Apex Jiu-Jitsu Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
10
Završeno
Maika Sylva
Lion's den Leiden
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Jason Hoflack Aranha Belgium
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-3
Završeno
Ehsan Zahedi
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Pobedio Završnicom - 02:58
Mohammed Hamza Focus JJ Netherlands
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
11
Završeno
Eli Rongen
Team Babytank Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:02
Emilian Wowra Apex Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Završeno
Abdullah Keteldijk
TEAM AGUA
Pobeda bez borbe
Dimitri Maghioros Garcia Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Završeno
Bart Dubbeldam
Haven BJJ
Pobeda bez borbe
Dimitri Maghioros Garcia Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Završeno
Dimitri Maghioros Garcia
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Ricardo Russcher Marshlands Jiu Jitsu Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-5
Završeno
Dave Da Silveira Bouwman
Team DFC
Jai Vellala Wilson TEAM AGUA Pobedio Završnicom - 02:50
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
2-4
Završeno
Said Keteldijk
TEAM AGUA
Bilgekaan Kocaslan Bad Boys Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-6
Završeno
Andrew Heath
Brazilian Jiu Jitsu Academy Amsterdam
Amir Zaher Saïdi C.E.N.S. ACADEMY Pobedio Završnicom - 00:33
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
6
Završeno
Jonathan Robinson
Nueva Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Kamen Yanev Apex Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
5
Završeno
Ilias Boulaich
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Pobedio Odlukom - 05:00
Ricardo Russcher Marshlands Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Završeno
Unknown User
Marino Philipsen TEAM AGUA Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
7
Završeno
Maurice Weenink
Team Kaishin HQ
Pobeda po poenima - 05:00
Maika Sylva Lion's den Leiden
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Day 1)
2-8
Završeno
Yasmine Najja
UNITED FIGHTERS - FERRARI TEAM
Kim Kuijvenhoven Apex Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-7
Završeno
Oleg Vanyushin
NFT National Fight Team
Alexander Schors Focus JJ Netherlands Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
6
Završeno
Saber Arbabe
C.E.N.S. ACADEMY
Pobeda po poenima - 05:00
Bart Kok Brasa Holland - Tilburg
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
7
Završeno
Dario Provost
Stark Gent BJJ
Pobedio Završnicom - 01:10
Abdullah Keteldijk TEAM AGUA